Laipni lūdzam euroauto.lv
Ļaujieties mūsdienīguma vilinājumam
  1 2 3 4 5  
  • DIZAINS
  • TEHNOLOĢIJAS
  • VEIKTSPĒJA
  • VADĪŠANAS BAUDA

DIZAINS

ĻAUJIES FASCIONĒJOŠAM DIZAINAM

Sabalansētas proporcijas, īpatnējs, atšķirīgs izkārtojums priekšējo un aizmugurējo lukturu dizainam, dinamiskas un jutekliskas formas virsbūve - Jaunā Renault Megane apbur no pirmā acu uzmetiena.

Spēcīgas aizmugurējo riteņu arkas, uzsvērti precīzas dizaina līnijas, piedod tai sportisku un reizē elegantu stilu. Apsēžoties pie Jaunās Renault Megane stūres, Jūs izceļaties no pūļa vienveidības.

TEHNOLOĢIJAS

MODERNĀS TEHNOLOĢIJAS JŪSU KOMFORTAM

Augstāka līmeņa aprīkojumos jaunajā Mégane ir instalēta R-Link 2 sistēma ar 8.7 collu (22 cm) vertikālo displeju, identisku tam, kas ir sastopams arī jaunajos Espace un Talisman modeļos. Vienīgajam savā segmentā tam piemīt jau viedtālruņos un planšetdatoros ierastā pietuvināšanas funkcija ērtākai lietošanai..

Sistēma ir aprīkota ar balss atpazīšanu navigācijas, tālruņa, aplikāciju un radio lietošanai, nodrošinot ērtu un drošu pieeju sistēmas instrumentiem un funkcijām.

VEIKSPĒJA

DZINĒJS JEBKURĀM VAJADZĪBĀM

Jaunā Renault Megane startē ar pilnu dzinēju klāstu no tās atklāšanas dienas. Jums kā autovadītājam būs iespēja integrēt visas savas zināšanas un labāko no Renault tehnoloģijām: Stop & Start un Energy Smart Management sistēmām, samazinātu berzi ... Jums ir iespēja izvēlēties starp trīs benzīna un trīs dīzeļdzinējiem, no kuriem daži ir pieejami ar automātisko pārnesumkārbu un dubulto sajūgu (EDC transmisija).

Benzīna dzinēji: Energy TCe 100, 130 un ļoti jaudīgais Energy TCe 205

Dīzeļdzinēji: Energy dCi 90, Energy dCi 110 un Energy dCi 130.

Energy TCe 100 ar sešu pārnesumu manuālo transmisiju: jauda 100 ZS un 175 Nm griezes moments pie 1 500 apgr./min. Energy TCe 130 ar sešu pārnesumu manuālo transmisiju un septiņu pārnesumu automātisko EDC transmisiju: jauda 130 ZS un 205 Nm griezes moments pie 2 000 apgr./min. Energy TCe 205 ar septiņu pārnesumu automātisko EDC transmisiju: jauda 205 ZS un 280 Nm griezes moments pie 2 400 apgr./min.

Energy dCi 90 ar sešu pārnesumu manuālo transmisiju: jauda 90 ZS un 220 Nm griezes moments pie 1 750 apgr./min. Energy dCi 110 ar sešu pārnesumu manuālo un automātisko EDC transmisiju: jauda 110 ZS un 260 Nm griezes moments pie 1 750 apgr./min. Energy dCi 130 ar sešu pārnesumu manuālo transmisiju: jauda 130 ZS un 320 Nm griezes moments pie 1 750 apgr./min.

VADĪŠANAS BAUDA

IESPAIDĪGS SNIEGUMS

Unikālā Renault Multi-Sense® sistēma vada un harmoniski savieno visas tehnoloģijas, kas nodrodrošina intensīvu braukšanas izjūtu: 4Control® sistēma, regulējama piekare, stūres vadība, transmisija, dzinēja darbība un skaņa, gaismas aprīkojums...

Tu izjūti jaunu intensīvas braukšanas baudas dimensiju, kas Tevi pārņem viļņveidīgi. Vēl vairāk satraucošu un asu izjūtu: tieši Tu izlem, kurā brīdī tām ļauties, tas ir brīdis Tavai baudai.