Sekojiet mums un lasat jaunumus!

Par mums

SIA Euro Auto ir dibināta 1993. gada 4. martā un tādejādi ir viens no vecākajiem automobiļu tirdzniecības un remonta uzņēmumiem Latvijā. Esam Renault un Dacia autorizētie dīleri, kā arī Opel autorizētais servisa centrs. Nodarbinot vairāk nekā 100 darbiniekus esam starp lielākajiem nozares uzņēmumiem Latvijā.

Mēs tiecamies paplašināt pieejamo automobiļu un pakalpojumu klāstu, kā arī sniegt mūsu klientiem augstas kvalitātes apkalpošanu. Uzņēmums atrodas nepārtrauktā attīstībā un patlaban veicam automobiļu tirdzniecību, apkopi un remontu 2 autocentros Rīgā - Raudas ielā 12 un Skanstes ielā 2a. Kravas automobiļu remonts tiek veikts mūsu kravas auto centrā, Pierīgā - Sauriešos.

Esam vienīgie Latvijā, kas pārstāv Renault Pro+ zīmolu. Renault Pro + ir programma, kas veltīta biznesa klientiem, piedāvājot plašu pakalpojumu klāstu gan iegādājoties automobili, gan tā tālākajā ekspluatācijas laikā Jūsu autoparkā. Mūsu mērķis ir radīt visizdevīgāko piedāvājumu biznesa klientiem - tādu, kas ir maksimāli pielāgots mūsu klientu vēlmēm, gan maza, vidēja un liela izmēra uzņēmumiem, gan arī valsts struktūrām.

Loading...