Sekojiet mums un lasat jaunumus!

JAUNS RENAULT TALISMAN MODELIS – UNIVERSIĀLIS TALISMAN GRANDTOUR.

Jaunais Renault Talisman Grandtour pārnes visus ieguvumus no sedana versijas, bet reizē pievieno arī stilīgas līnijas un praktiskumu, veidojot īpašu jaunu universāli visām gaumēm.

Pulēta alumīnija jumta stieņi akcentē jumta līniju, kas tiek pagarināta ar izteiksmīgu, garu spoileri. C-balsts un hromētās robežojas sānu logiem apstiprina smalkuma un ekselences iespaidu. Aizmugurējā loga slīpums piedod dinamiskuma pieskārienu.

Talisman Grandtour - jauns, liels Renault universālis:

- tā izmēri - garums: 4,86 m / platums: 1,87 m / augstums: 1,46 m / riteņu bāze: 2.81 m;

- jaunā modeļa bagāžas nodalījums līdz plauktam 572 dm3 un maksimālais kravas garums 1,116 mm. Ar salocītiem aizmugurējiem sēdekļiem pieļaujamais kravas garums palielinās līdz 2,010 mm, bet bagāžas nodalījuma tilpums gandrīz līdz 1,700 dm3 (VDA);

- aprīkots ar jaunām inovatīvām tehnoloģijām: indikatori ar 7” digitālo displeju, R-Link2 ar 8,7’’ ekrānu, krāsains HUD projicējošais displejs un brīvroku parkošanās sistēma;

- tajā uzstādītas Multi-Sense tehnoloģijas, lai izpildītu visprasīgākā vadītāja vēlmes - 4 vadāmi riteņi ar 4Control® sistēmu un elektronisko amortizācijas kontroli. Par vadītāja un pasažieru labsajūtu rūpējas Bose® Surround Sound audiosistēma;

- par drošību palīdzēs gādāt: adaptīvā kruīza kontrole (ACC), aktīvā avārijas bremzēšanas sistēmu (AEBS), joslu uzraudzības sistēma (LDW); distances ievērošanas brīdinājuma iekārta (SDW); ceļa zīmju atpazīšana sistēma ar ātruma pārsniegšanas profilakses palīgsistēmu (TSR / ADP), kā arī aklās zonas brīdinājuma sistēma (BSW).

- tas piedāvā: divus benzīna dzinējus: Energy TCe150 un Energy TCE 200, apvienojumā ar septiņu pārnesumu dubultā sajūga EDC automātisko transmisiju; trīs dīzeļdzinējus: Energy dCi 110 un Energy dCi 130 dzinējus, sajūgtus vai nu ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu vai sešpakāpju dubultā sajūga EDC automātisko transmisiju, kā arī dvīņu turbo Energy dCi 160 dzinēju, kas darbina tikai sešpakāpju dubultā sajūga EDC transmisiju.

Renault TALISMAN GRANDTOUR būs pieejams ar četru dažādu aprīkojuma līmeņiem, kā arī tiks piedāvāta diapazona papildināšana ar Initiale Paris versiju. Tas tiks prezentēts 2015.gada Frankfurtes autoizstādē un nonāks pārdošanā Eiropā 2016.gada pirmajā pusē.