Sekojiet mums un lasat jaunumus!

JAUNĀ Dacia Logan MCV versija Outdoor

Praktiskums ir Logan MCV Outdoor (Stepway - nosaukums citos tirgos) galvenā vērtība, un šis spēkrats ir mantojis visas sava priekšteča Logan MVC labākās īpašības, sākot ar iespaidīgi plašo salonu ar piecām ērtām vietām, līdz pat 573 litru bagāžas nodalījumam, kas ir viens no plašākajiem tilpumiem šajā tirgus segmentā.

Auto piedzīvojumu gars tiek izcelts par 50 mm paaugstinātu klīrensu, Duster modeļa priekšējo režģi, sānus aizsargājošiem moldingiem auto apakšējajā daļā un specifisku intejeru.

Jaunā Logan MCV Outdoor salons ir kļuvis mūsdienīgāks un elegantāks. Šī elegance izpaužas matēta efekta hromētajos durvju rokturos un viduskonsoles un ventilatoru apdarē ar saskaņotas krāsas elementiem. Jaunajam Logan MCV Outdoor ir Dacia markas jaunā četru spieķu stūre ar skaņas signāltaures pogu vidū, ar speciālo samtaino apdari, kas ir gan izturīga lietošanā, gan patīkamu pēc izskata un pēc taustes. Stūres vadības rīki tagad ir labāk integrēti, līdz ar to patīkamāk un ērtāk lietojami braukšanas laikā. Stūres vidū zem Dacia logotipa redzams uzraksts «Stepway» zilā krāsā. Sēdekļiem izmantots 3D audums labākām sajūtām un akcentētas nošuves. Kopumā šis auto rada vēl dinamiskāku iespaidu.

Jauno Logan MCV Outdoor varēs izvēlēties ar šādiem dzinējiem un transmisijām: - Benzīna dzinēji: TCe 90 ar Stop & Start (S&S) sistēmu komplektācijā ar piecu pārnesumu manuālo ātrumkārbu (degvielas patēriņš kombinētā ciklā: 5,1 litri/100km / CO2 izmeši: 115g/km). TCe 90 S&S, kas darbojas ar elektroniski pārvaldāmu piecu pārnesumu transmisiju Easy-R (degvielas patēriņš kombinētā ciklā: 5,1 litri/100km / CO2 izmeši: 114g/km); - Dīzeļdzinējs: dCi 90 S&S komplektācijā ar piecu pārnesumu manuālo ātrumkārbu (degvielas patēriņš kombinētā ciklā: 3,9 litri/100km / CO2 izmeši: 100g/km).

Vairāk informācijas: http://www.euroauto.lv/dacia/logan_mcv.html