Sekojiet mums un lasat jaunumus!

AKCIJA - piedalies un laimē BRĪVDIENAS ar Jauno Renault KADJAR!

UZDRĪKSTIETIES RISKĒT!

TIEŠI TAGAD IR ĪSTAIS BRĪDIS DOTIES PROM. TIEŠI TAGAD IR PIENĀCIS LAIKS SASNIEGT VIENMĒR KĀROTOS MĒRĶUS, VEIKT VAROŅDARBUS, KO LĪDZ ŠIM NEESAT UZDRĪKSTĒJIES... PIE SAVA JAUNĀ RENAULT KADJAR STŪRES IZPĒTIET KARTĒ VĒL NEIEZĪMĒTAS TERITORIJAS UN ATKLĀJIET JAUNUS HORIZONTUS.

NEPARASTS, IZAICINOŠS UN JAUDĪGS – JŪSU JAUNAIS RENAULT KROSOVERS APVIENO SAVUS SPĒKUS AR JŪSĒJIEM. AR TĀ IZTEIKSMĪGAJĀM APRISĒM, BEZBAILĪBU RAISOŠĀM TEHNOLOĢIJĀM UN PAŠPĀRLIECINĀTO IZSKATU RENAULT KADJAR GAIDA TIKAI JŪS, LAI DOTOS RISKANTOS PIEDZĪVOJUMOS UN PAPLAŠINĀTU JŪSU DZĪVES HORIZONTUS. AIZIET! TAGAD IZVĒLE IR JŪSU ROKĀS – KĻŪSTIET PAR PĒTNIEKU, CELMLAUZI, VARONI... KĻŪSTIET PAR SEVI!

LAIPNI LŪGTI RENAULT KADJAR PASAULĒ!

Jaunais Renault KADJAR izstādīts no 03.08.2015. līdz 16.08.2015. tirdzniecības centrā "Domina".

Aizpildi anketu un piedalies izlozē!

Loterijas galvenā balva ir brīvdienu izbraukums ar Jauno Renault Kadjar, kā arī citas vērtīgas balvas no EURO-AUTO. Iegādājoties KADJAR līdz š.g. 31.augustam, saņemsi balvā PAPILDAPRĪKOJUMU 1200 EURO vērtībā! Anketas atrodas uz vietas pie automašīnas katrā tirdzniecības centrā, kur automašinas izvietotas.

Informāciju par izlozes gaitu atradīsi mūsu EURO-AUTO Facebook lapā!

Jaunais Renault KADJAR izstādīts no 03.08.2015. līdz 16.08.2015. tirdzniecības centrā "Spice", bet no 17.08.2015. līdz 30.08.2015. šī automašīna būs apskatāma un loterija turpināsies tirdzniecības parkā "Alfa".

Vairāk informācijas par Jauno Renault KADJAR: http://euroauto.lv/renault/kadjar.html?v=2