Sekojiet mums un lasat jaunumus!

RENAULT izstādē „Auto 2016"

RENAULT izstādē „Auto 2016’’ prezentēja divus jaunus „Renault” modeļus:

„Renault Talisman Grandtour” un ceturtās paudzes „Renault Megane”.

„Renault Talisman Grandtour - Esiet gatavi lieliskiem brīžiem!

RENAULT TALISMAN Grandtour – universālis ar biznesa klases aprīkojumu. Tas piesaista ceļotgribētāju skatienus ar ideālām virsbūves proporcijām un tam piemītošām liela universāļa priekšrocībām.

„Mājīgs un plašs salons: dāsns plašums visiem braucējiem, sēdekļi labākajā līmenī šajā sementā un galvenais - ietilpīga izmēra bagāžnieks (no 572 - 1 681 dm3 pēc VDA normām). Stila un praktiskuma ziņā efektīvi jumta stieņi dod papildus iespēju palielināt transportējamās bagāžas apjomu.

Jaunais modelis sevī apvieno labākās auto īpašības – inovatīva tehnoloģiju izstrāde, drošība, ērtums un jauda, kas kopā garantē nebeidzamu baudu un prieku vadīt jauno Renault Talisman Grandtour.

Vairāk informācijas: http://euroauto.lv/renault/talisman_grandtour.html

„Renault Megane” – Ļaujieties mūsdienīguma vilinājumam!

Sabalansētas proporcijas, īpatnējs, atšķirīgs izkārtojums priekšējo un aizmugurējo lukturu dizainam, dinamiskas un jutekliskas formas virsbūve - Jaunā Renault Megane apbur no pirmā acu uzmetiena.

Jaunā Renault Megane startē ar pilnu dzinēju klāstu no tās atklāšanas dienas. Benzīna dzinēji: Energy TCe 100, 130 un ļoti jaudīgais Energy TCe 205. Dīzeļdzinēji: Energy dCi 90, Energy dCi 110 un Energy dCi 130.

Apsēžoties pie Jaunās Renault Megane stūres, Jūs izceļaties no pūļa vienveidības!

Vairāk informācijas: http://euroauto.lv/renault/megane.html

Izstāde „Auto 2015’’ dalībnieki tika iepazīstināti arī ar citiem „Renault” modeļiem: jauno Espace, krossoveru Kadjar un Talisman sedan.

Izstādes „Auto 2016’’ āra ekspozīcijā tika demonstrēti „Renault” komertransports Master un Trafic, kā arī "Dacia" modeļi: Sandero Sterpway, Duster un Dokker.

Vairāk informācijas: http://euroauto.lv/renault/index.html?v=2

Vairāk informācijas: http://euroauto.lv/dacia/index.html?v=2