Sekojiet mums un lasat jaunumus!

EURO-AUTO izstādē „Auto 2015"

„EURO-AUTO” izstādē „Auto 2015’’ prezentēja divus jaunus „Renault” modeļus:

„Renault Kadjar” un „Renault Espace”.

„Renault Kadjar” – uzdrīksties dzīvot!

Uzticams pavadonis Tavās gaitās – gan dodoties uz darījumu tikšanos, gan pārsteidzošo piedzīvojumu meklējumos.

„Renault Kadjar” ir pieejams 4x4 un 4x2 versijās. Nevienā citā automašīnā nejutīsies tik labi! Augstas kvalitātes apdares materiāli, lieliski konstruēti sēdekļi, sportiska vadītāja sēdekļa pozīcija, dzinēja skaņa. Jūti dabas izaicinājumu?

Droši uz priekšu!

Vairāk informācijas: http://euroauto.lv/renault/kadjar.html

„Renault Espace” – vadiet laiku patiesā greznībā!

„Renault Espace” ir automašīna ar izteiktām krosoveru īpašībām . Jaunā „Renault Espace” aicina atklāt jaunus apvāršņus, piedāvā nesalīdzināmu brīvību, apgaismotu interjeru un maksimālu komfortu visiem pasažieriem.

Automašīnai ir ekskluzīvs salons, kura dārgie materiāli un mūsdienu tehnoloģijas katru brīdi pārvērš neaizmirstamā piedzīvojumā. Unikālā „Renault Multi-Sense®” sistēma vada un harmoniski savieno visas tehnoloģijas: 4Control® visu riteņu stūrēšanas sistēmu, regulējamu piekari, stūres vadību, transmisiju, dzinēja darbību un skaņu, gaismas aprīkojumu.

Izjūti intensīvas braukšanas baudas dimensiju – tieši Tu izlem, kurā brīdī tai ļauties!

Vairāk informācijas: http://euroauto.lv/renault/espace.html

„EURO-AUTO” izstādē „Auto 2015’’ iepazīstināja arī ar citiem „Renault” vieglo automobiļu modeļiem:

„Renault Twingo”, „Renault Captur” un "Renault Clio R.S.".

„Renault Twingo” – pilsēta ir tā elements!

Twingo veikla, kompakta un entuziasma pilna pilsētas automašīna – tā spēj apgriezties gandrīz uz vietas un bez problēmām novietoties stāvvietā pateicoties neparasti mazam 8,59 m pagrieziena rādiusam. Automašīnas garums ir tikai 3,59 m.

Twingo salons ir plašs, gaišs un pārdomāts – ar daudziem nodalījumiem. Plakana bagāžas nodalījuma grīda un 2,20 m kravas telpas garums (pēc priekšējā sēdekļa nolocīšanas) ļauj ērti pārvadāt lielus priekšmetus.

Twingo ir piecas durvis! Tu vari viegli iekāpt automašīnā, piesprādzēt bērnu sēdeklīti vai ērti novietot bagāžu.

"Renault Twingo" Tava pilsētas izvēle!

Vairāk informācijas: http://euroauto.lv/renault/twingo.html

„Renault Captur” – Tver mirkli - baudi dzīvi!

Jaunais Renault Captur krosovers ir inovatīvs augstās klases un funkcionalitātes apvienojums. Tas ir svaiguma vilnis pilsētas automobiļu segmentā.

Kompaktie izmēri (4,12 m X 1,77 m, 1,57 m), paaugstināts klīrenss (200 mm), lielie riteņi (657 mm) un virsbūves apakšējās daļas aizsargi ļauj atklāt līdz šim paslēpto ikdienas dzīves skaistumu.

Inovāciju risinājumu ziņā Renault Captur sniedz ārkārtīgi spēcīgu piedāvājumu, kurā ietvertas divas jaunas, intuitīvas borta multivides sistēmas: MEDIA NAV un Renault R-Link. Visi Renault Captur stereoatskaņotāji ir aprīkoti ar Bluetooth®, USB un 3.5mm spraudņa kontaktligzdu, kā arī dod iespēju izmantot mobilo tālruņi brīvroku režīmā, kā arī klausīties mūziku audio straumēšanas režīmā.

Renault Captur piedāvā unikālu virsbūves divu krāsu apvienojumu - jumta , sānu statņu un sānu spoguļu korpuss ir citā krāsā nekā visas pārējās virsbūves krāsa. Bez tam arī interjera plašo dekoratīvo elementu klāstu Jūs variet komplektēt pēc savas gaumes.

Izvēlieties automobiļa izskatu, kas atbilst tieši Jums!

Vairāk informācijas: http://euroauto.lv/renault/captur.html

„Renault Clio R.S.” – sportiskums un komforts!

Jaunais CLIO R.S. 200 EDC nostājas RENAULT CLIO līnijas klāsta augšgalā, ne tikai tā veiktspējas potenciāla dēļ, bet arī ekskluzivitātes un specifikāciju dēļ. Papildus tam, ka automašīna ir ideāli piemērota ikdienas braukšanai, jaunais CLIO R.S. 200 EDC pārsteidz ar to, ka ir tik viegli vadāms, kā arī ar iepriekš neizjustu komforta līmeni un zemu degvielas patēriņu, kas šo auto padara daudzpusīgāku par citām.

Jaunais RENAULT CLIO R.S.200 EDC pēc pieprasījuma ir pielāgojams, lai būtu piemērots vadītāja noskaņojumam un vēlmēm, atbilstoši nepieciešamajam braukšanas veidam: mierīgs vai pilnībā sportisks, pilsētvidē vai pa šoseju, paredzēts ģimenes izbraucieniem vai pilnībā hēdonisks.

Nospiežot pogu "R.S. Drive", tiks mainīts gan pārnesumkārbas attēlojums (ātrumu pārslēgšanas programma un nobīde laikā) un dzinēja (reaģēšana uz pedāļa stāvokli un dzinēja) attēlojums. Tāpat šī funkcija maina veidu, kā iejaucas ESC (elektroniskā stabilitātes kontroles ) un ASR (pretbuksēšanas sistēma ) sistēma, kā arī stūres pastiprinātāja radīto sajūtu. Šī sistēma ir balstīta uz izvēli starp trīs ļoti atšķirīgiem režīmiem ("Normāls", "Sporta" un "Sacīkšu"), kas ļauj modificēt jaunā CLIO R.S. 200 EDC veiktspējas lielumus, atkarībā no vadītāja vēlmēm, vajadzībām un lietošanas paradumiem.

Jaunais CLIO R.S. 200 EDC patiesi ir kā vairākas automašīnas vienā!

Vairāk informācijas: http://euroauto.lv/renault/clio_rs.html

Informācija par APRĪĻA EURO-AUTO piedāvājumiem: http://www.euroauto.lv/news_and_blog/news/EUROAUTO-Renault-AutoIzstadesKatalogs2015.pdf

Izstādē bija skatāma „Renault” jauno komercautomobiļu gamma:

jaunie -„Renault Trafic Passenger”, „Renault Trafic Van”, kā arī "Renault Master" un "Renault Kangoo Experess".

Jaunais „Renault Trafic Passenger” – neierobežota telpa un maksimāls komforts.

Jaunajā TRAFIC PASSENGER var ērti justies līdz pat 9 pasažieriem. Eleganta apdare, ērti sēdekļi, daudz nodalījumu sīklietu uzglabāšanai, jaunākās paaudzes multimēdiju un navigācijas aprīkojums.

Jaunais Trafic piedāvā elastīgi darbojošos un ļoti taupīgus dzinējus, kas palīdzēs samazināt degvielas patēriņu līdz mazāk par 6 l/100 km.

Neatvairāms ielūgums ceļot!

Vairāk informācijas: http://euroauto.lv/renault/trafic_passenger.html

Jaunais „Renault Trafic Van - moderns, komfortabls un funkcionāls.

Jaunais TRAFIC VAN ir praktisks kravas furgons ar ļoti labi organizētu kravas telpu. Pārdomāts atvērums starpsienā palīdz iegūt šajā kategorijā visgarāko no tirgū pieejamajām kravas telpām (līdz 4,15m). Kravas telpa (līdz 6m3) ir optimizēta, pateicoties perpendikulārajai virsbūves formai.

Jaunā Trafic Van piedāvājumā ir iekļauta plaša aprīkojuma elementu un aksesuāru gamma. Pateicoties salona dizainam, ergonomiskajai pozīcijai pie stūres, atpakaļgaitas videokamerai u. c. TRAFIC nodrošina unikālu automašīnas vadīšanas un salona komforta līmeni.

Viss Tavam sekmīgam biznesam!

Vairāk informācijas: http://euroauto.lv/renault/trafic.html

Jau iepazītie „Renault Master” un "Renault Kangoo Express" – labs papildinājums Tavam biznesa parkam.

MASTER - stabils un efektīvs. Spēj pielāgoties Jūsu prasībām labāk nekā jebkad agrāk. Jūsu darbs ir saistīts ar smagu un lielgabarīta kravu pārvadājumiem? Nekādu problēmu! Tagad Master pieejams arī ar aizmugures piedziņu, tajā skaitā arī ar dubultriteņiem. Master var vilkt piekabi svarā līdz 3 tonnām.

Vairāk informācijas: http://euroauto.lv/renault/master.html

KANGOO EXPRESS piedāvājums ietver plašu versiju klāstu, bet jo īpaši: 3 virsbūves garumus (Compact, Express un Maxi), 2, 3 vai 5 vietas (atkarīgi no versijas un papildu aprīkojuma). Opcija ar 3 sēdvietām priekšā ir jauns piedāvājums.

Vairāk informācijas: http://euroauto.lv/renault/kangoo_express.html

Informācija par APRĪĻA EURO-AUTO piedāvājumiem: http://www.euroauto.lv/news_and_blog/news/EUROAUTO-Renault-AutoIzstadesKatalogs2015.pdf

Rumānijas autobūves kompānija DACIA svin 10 gadus kopš ienākšanas Rietumeiropas tirgū. Par godu šim notikumam izlaisti īpaši Dacia modeļi ar īpašu jubilejas aprīkojumu.

Mūsu salonu apmeklētājus mēs varam iepazīstināt ar īstu apvidus auto - DACIA DUSTER, kā arī citiem Dacia modeļiem.

Vairāk informācijas: http://euroauto.lv/dacia/index.html?v=2