Sekojiet mums un lasat jaunumus!

ATKLĀJ JAUNU DIZAINU DACIA MODEĻIEM un DUSTER AR AUTOMĀTISKO PĀRNESUMKĀRBU

Parīzes auto izstādē Dacia šogad iepazīstināJ ar četriem jauniem modeļiem: Sandero, Sandero Stepway, Logan un Logan MCV.

Parīzes auto izstāde lieliska iespēja autobūves uzņēmumam Dacia kopā ar saviem klientiem nosvinēt veiksmīgu gadu ar jauniem pārdošanas sasniegumiem. Tā ir Dacia izdevība iepazīstināt ar lielajām pārmaiņām, kādas piedzīvojuši lielākā daļa šīs markas automobiļu, to vidū jaunais Sandero, Sandero Stepway, Logan un Logan MCV, kas tagad kļuvuši pievilcīgāki, nekā jebkad agrāk, tomēr joprojām saglabā labāko iespējamo cenu.

Visi četri modeļi piedzīvojuši pamanāmas pārmaiņas:

- visu četru modeļu priekšējo daļu izskats izmainīts un tas ieguvis modernāku izteiksmi. Buferis, režģis un ventilācijas atveres ir pagarinātas un apliecina šo automobiļu spēcīgo raksturu;

- jaunie priekšējie lukturi, kuros tagad ir gaismas diodes jeb LED, kļuvuši elegantāki un modernāki. Tie veido četrus četrstūrus, kas kopā rada jauno Dacia apgaismojuma signatūru;

- arī aizmugurējo lukturu dizains ir pārveidots līdzīgā stilā;

- salonā jūs sagaida jaunas funkcijas, materiāli, ergonomiskie risinājumi un glabāšanas vietu izkārtojums, un citi jauninājumi.

Parīzes auto izstādē ceturtdien, 29. septembrī plkst. 10:45 1. Zālē Dacia stendā notika preses konference.

Preses konferenci vadīja Žans Kristofs Kiglers, Eiropas reģiona priekšnieka vietnieks.

Apskatei Sandero un Sandero Stepway ārējā un iekšējā dizaina jauninājumi:

Apskatei Logan un Logan MCV ārējā un iekšējā dizaina jauninājumi:

Izstādē DACIA paziņoja par DUSTER jaunumiem.

DUSTER būs aprīkots ar divsajūgu automātisko transmisiju - EDC, kas jau pazīstama Renault daudziem modeļiem. Kaut gan precīzas informācijas vēl nav, visticamāk tā būs pieejama Duster Prestige 4x2 versijai. Tāpat jau nākošā gadā Sandero, Logan un Logan MCV būs pieejami ekonomiskie trīscilindru benzīna dzinēji - 1,0 TCe 75 - ar 75 ZS jaudu.