Sekojiet mums un lasat jaunumus!

Lielākās burāšanas sacīkstes Latvijā no 27.jūnija līdz 4.jūlijam.

Sacensības Latvijā notiks septīto reizi, veselu nedēļu pulcējot labākos burātājus no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Krievijas un citām valstīm. Pirmie divi posmi paredzēti jau 27. un 28.jūnijā Kuivižos, bet pēc tam sacensības notiks arī Romasārē, Rojā un Rīgā, informēja “Baltic Open” regates organizācijas komitejas vadītājs Igo Zanders.

Paralēli burāšanas sacīkstēm “Baltic Open Regatta” notiks dažādi izklaides un labdarības pasākumi. Pirmo reizi pasākuma vēsturē regates organizatori palīdzēs smagi slimiem bērniem, jo daļu no gūtajiem ienākumiem sadarbībā ar labdarības fondu “Labdaris.lv” novirzīs viņu ārstēšanai. Tāpat paralēli sacensībām 2.jūlijā notiks nakts karnevāls, kurā uzstāsies grupa “Musiqq”, dzirdams būs Roberts Gobziņš ar “Resnajiem putniem”, savukārt 3.jūlijā notiks Baltijas blūza festivāls “Baltic Blues”.

3.jūlijā Rīgā notiks medijiem paredzētā “RENAULT KADJAR” REGATE, kuru sponsorē RENAULT un kas sāksies plkst.12:00. Atzinību un prieku par sadarbību regates un īpaši Mediju regates rīkošanā izteica gan “Euro Auto” direktors Ansis Auziņš, gan “Mūsa Motors Rīga” direktors Andrejs Masulis. Renault burāšanā nav jaunpienācējs un dažādus burāšanas pasākumus pasaulē uzņēmums atbalsta regulāri, tāpēc ir liels prieks, ka arī Latvijā Renault ir šāda iespēja jau otro gadu sadarboties Baltic Open regates rīkošanā.

Vairāk informācijas par regati: http://www.balticopen.lv/index.php/News

Vairāk informācijas par Jauno Renault KADJAR: http://euroauto.lv/renault/kadjar.html?v=2