Sekojiet mums un lasat jaunumus!

Renault jaunais SUV KOLEOS Ķīpsalas izstāžu centrā izstādē "Auto2017"

Jaunais Renault Koleos ir patiess SUV ar neparastu temperamentu. Tā muskuļotais siluets, iespaidīga firmas radiatora reste ar lielu Renault logo, izvirzīta piekare, ko papildina masīvie bamferi, dinamiskās virsbūves līnijas izgaismotas ar hroma elementiem un unikālām un stilīgām modeļa LED gaismām Pure Vision priekšā un aizmugurē, piesaista apkārtējo skatienus.

Izbaudiet neparastas emocijas ar īpašo KOLEOS INITALE PARIS versiju, kas piedāvā jums labāko no Renault know-how. Dizains ir bagātināts ar melna ametista krāsu ar patiesu metāla atspīdumu, 19 collu dimanta apdares vieglmetāla diskiem, speciālu marķējumu zem logotipa un hromētu apdari uz priekšējiem spārniem. Cēls un juteklisks, ar Nappa ādas sēdekļu, stūres un pārnesumu sviras apdari ar tās dabisko graudainumu. Izliekti pagalvji, apsildāmi un ventilējami sēdekļi, katra detaļa nodrošina izsmalcinātības sajūtu.Ieņem vietu pie stūres un dodies ceļā!

Renault Captur, Eiropas vislabāk pārdotais pilsētas krosovers 2016. gadā, krosovers Kadjar - Izteiksmīga virsbūves priekšpuse, lieli lukturi, dinamisks radiatora restes dizains – Renault KADJAR aicina dzīvot aktīvi, doties tālāk un atklāt sev arvien jaunus apvāršņus.

Sēdies pie stūres! Mērinstrumentu panelis ar high-tech tehnoloģijām ļaus Jums iegremdēties jauno tehnoloģiju pasaulē, kas paredzētas, lai nodrošinātu maksimālu braukšanas baudu. Multimediju sistēma R-LINK 2 ar skārienjūtīgo 8,7” displeju, 7” personizētais TFT krāsu ekrāns kombinētajam mērinstrumentu panelim... Tas viss un vēl vairāk pieejams jaunajos Megane modeļos: Megane Grandtour, Megane hečbek, Megane GrandCoupe.

Jaunais ceturtās paaudzes Renault Grand SCENIC piesaista ar savu moderno un eleganto siluetu. Sānu līnijas ar atšķirīgām formām, noteikti atšķirīga un stingri uzsvērta aizmugures līnija, vertikāli aizmugurējie lukturi ar 3D efektu...Standarta 20 collu riteņi, alumīnija jumta sliedes ar matētu apdari, kā arī divu toņu virsbūves krāsojums... atšķirīgas un lieliski izceļas dinamiskās proporcijas Jaunajam Renault Grand SCENIC.

RENAULT TALISMAN Grandtour – universālis ar biznesa klases aprīkojumu. Tas piesaista ceļotgribētāju skatienus ar ideālām virsbūves proporcijām un tam piemītošām liela universāļa priekšrocībām. Tas ir izstrādāts, domājot par augstākā komforta līmeņa nodrošināšanu ceļotājiem - gan vadītājam, gan arī pasažieriem.

Renault Master: jaudīgs, radošs, drošs... un vēl praktiskāks lietošanā. Master dzinējos izmantotas jaunākās tehnoloģijas. Plašs piedāvājumu klāsts, kas ietver vairāk nekā 150 dažādas versijas, tostarp L4 mikroautobusa versiju ar aizmugures piedziņu un vienkāršajiem aizmugures riteņiem, - izcilas izvēles iespējas. Radiatora restes dizains lieliski atbilst Renault Master raksturam: lielāks, drošāks un atbilstošs visām cerībām

Kā pārsteigums izstādes dalībniekiem, izstādē tiek parādīts mazākais RENAULT elektroautomobīlis TWIZY.Renault Twizy ir divas sēdvietas, taču atšķirībā no iepriekšminētajiem mazauto, šeit sēdekļi novietoti viens aiz otra. Tas ļauj auto padarīt krietni šaurāku, līdz ar to pilsētai draudzīgāku. Izstādē gan tiek demonstrēts vienvietīgā versija, bet ar palielu bagāžas nodalījumu. Uz priekšu Twizy dzen elektromotors, kuru darbina liels akumulators. Ar vienu uzlādi Twizy varot nobraukt teju 100 kilometrus. Tas, protams, nekādi nepalīdzēs aizbraukt uz laukiem, taču ikdienas gaitās pilsētā var izvilkt pat pāris dienas bez ķeršanās pie štepseļa. Latvijā to, iespējams, tirgos nākošā gadā, bet Igaunijā pieejams jau šobrīd.

Twizy pieejami ar 5 (piecu) zirgspēku dzinēju lētākajā versijā (kas patiks jauniešiem, jo ar šādu "auto" daudzviet Eiropā drīkst braukt padsmitgadnieki) un 16 Zs versijā. Vājākais modelis spēj ieskrieties līdz velosipēdista cienīgiem 45km/h, savukārt "niknā" versija līdz pat 80. Īsti vīri, protams, vīpsnā, bet atcerieties, ka šis ir (pie)pilsētas auto.

Tomēr kā galvenais izstādes modelis it jaunais SUV Renault KOLEOS, kurš Latvijā jau uz ceļiem parādīsies šā gada rudenī.

Vairāk informācijas: http://euroauto.lv/renault/koleos.html